Kontakt

Torsten Palmqvist AB

En del av Projektengagemang

 

Besöksadress: Årstaängsvägen 11, plan 4

Postadress: Box 47146, 100 74 Stockholm

 

E-post: info@tpab.se

Telefon (växel): 010-516 00 00

 

Stefan Jernberg Rör, Kyla och Styr

Telefon: 010 516 07 91

Mobil: 070 665 19 16

stefan.jernberg@tpab.se

 

 

 

Niklas Nilheim

Rör och Vent

Telefon: 010 516 07 98

Mobil: 076 101 48 40

niklas.nilheim@tpab.se

 

 

Tobias Björklund

Ritare

Telefon: 010 516 07 97

Mobil: 070 554 06 62

tobias.bjorklund@tpab.se

Stefan Larsson

Rör, Kyla, Vent och Styr

Telefon: 010 516 07 92

Mobil: 070 667 75 44

stefan.larsson@tpab.se

 

Jan Enström

Vent

Telefon: 010 516 07 94

Mobil: 076 801 69 00

jan.enstrom@tpab.se

 

Tobias Hellsten

Cad och datasystem

Telefon: 010 516 07 95

Mobil: 070 554 02 97

tobias.hellsten@tpab.se

Roger Johansson

Rör, Kyla, Vent och Styr, OVK behörighet K

Mobil: 070 588 63 56

roger.johansson@tpab.se

 

Catharina Stenermark

Ekonomi och administration

Telefon: 010 516 07 96

Mobil: 070 554 02 67

catharina.stenermark@tpab.se

© Copyright 2017. All Rights Reserved.